Tempus Open
Etusivu
Tilastot
Ennätys
Kilpailut
Uimarit
Seurat
Uimaliiton sivuille
Masters mestaruusuinnit 2024
Paikkakunta: Salo Päivämäärä: 2024-03-22 Järjestäjä: Salon Uimarit Allas: 25 M
Laji
Kaikki
50m Vapaauinti
100m Vapaauinti
200m Vapaauinti
400m Vapaauinti
800m Vapaauinti
1500m Vapaauinti
50m Rintauinti
100m Rintauinti
200m Rintauinti
50m Selkäuinti
100m Selkäuinti
200m Selkäuinti
50m Perhosuinti
100m Perhosuinti
200m Perhosuinti
100m Sekauinti
200m Sekauinti
400m Sekauinti
Sukupuoli
Miehet
Naiset
Kaikki
Seura
Kaikki
Borgå simmare - Porvoon uimarit
Helsingfors Simsällskap
HTU Stadi
Helsingin Uimarit
Hyvinkään Uimaseura
Järvenpään Uintiklubi ry
Keravan Uimarit
Riihimäen Uimaseura
Uintiseura Kuhat
Simmis Wanda ry
Ekenäs Simsällskap
Tuusulan Uimaseura ry
Cetus Espoo
Joensuun Uimaseura ry
Kouvolan Uimarit
Kuopion Uimaseura
Lahden Uimaseura
Lappeenrannan Uimarit r.y.
Brahean Uimarit
Savonlinnan Uimaseura
Ilmajoen Kisailijat
Kokkolan Uimaseura - Gamlakarleby Simsällskap
Lapuan Virkiä
Seinäjoen Uimarit -58 ry
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap
Kauhajoen Karhu
Hämeenlinnan Uimaseura
KOOVEE
Raision Urheilijat
Salon Uimarit
S.C. Pingviinit
TaTU Tampere
Turun Uimarit
Uinti-Vakka
Oulun Uinti 1906
Tornion Uimaseura
Kempeleen Pyrintö
Haukiputaan Heitto
Swimming Club Rovaniemi
Octopus Lohja
ORCA Helsinki
Hydra Platypus
Uintiklubi Nereus
Uinti Tampere
Speedo Masters Finland
Loimaan Uimaseura
Uinti Imatra
Vanders
Uimaseura Aquila
Nurmijärven Uinti
Swimming Team Rauma
Ålands Simförening
Wire
Kimito Sportförening
Lane 4 Swimming Triathlon Club
Race Club Sveitsi
Turun Urheiluliitto
Espoon Kilpauinti
Jyväskylän Aalto
Elite Uinti ry
Uinti Turku - Åbo Simning ry
Itä-Vantaan Vesikot
20
30
50
100
Nimi
Synt.
Seura
Laji
Aika
Fina Pisteet
Rasmus Virta
Swimmer
1998
Lappeenrannan Uimarit r.y.
50m Vapaauinti
00:28.58
350
Erno Leppänen
Swimmer
1985
S.C. Pingviinit
50m Vapaauinti
00:28.65
348
Mari Ääri
Swimmer
1980
Uinti Turku - Åbo Simning ry
50m Vapaauinti
00:28.66
512
Markku Viitala
Swimmer
1963
S.C. Pingviinit
50m Vapaauinti
00:28.66
348
Ville Alopaeus
Swimmer
1971
Espoon Kilpauinti
50m Vapaauinti
00:28.67
347
Alisa Ponomareva
Swimmer
1991
Uinti Turku - Åbo Simning ry
50m Vapaauinti
00:28.69
0
Ville Alopaeus
Swimmer
1971
Espoon Kilpauinti
50m Vapaauinti
00:28.70
0
Petteri Kärkäs
Swimmer
1977
Speedo Masters Finland
50m Vapaauinti
00:28.74
345
Juho Aittasalo
Swimmer
1994
Helsingfors Simsällskap
50m Vapaauinti
00:28.82
342
Anu Bergström
Swimmer
1996
Uinti Turku - Åbo Simning ry
50m Vapaauinti
00:28.85
502
Tuomas Kiikko
Swimmer
1993
Turun Urheiluliitto
50m Vapaauinti
00:28.86
340
Juha Iivonen
Swimmer
1959
Uinti Imatra
50m Vapaauinti
00:28.91
339
Erica Nieminen
Swimmer
1992
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap
50m Vapaauinti
00:28.96
496
Timo Narumo
Swimmer
1969
Vanders
50m Vapaauinti
00:28.97
336
Aliisa Liukkonen
Swimmer
1999
Hämeenlinnan Uimaseura
50m Vapaauinti
00:28.99
0
Kari Koivisto
Swimmer
1969
Hydra Platypus
50m Vapaauinti
00:29.04
334
Henrietta Nieminen
Swimmer
1994
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap
50m Vapaauinti
00:29.06
491
Mari Kiuru
Swimmer
1984
Hämeenlinnan Uimaseura
50m Vapaauinti
00:29.06
491
Alisa Ponomareva
Swimmer
1991
Uinti Turku - Åbo Simning ry
50m Vapaauinti
00:29.07
490
Laura Walden
Swimmer
1993
Lahden Uimaseura
50m Vapaauinti
00:29.11
488
<<
<
3
4
5
6
7
>
>>
3893610
3893852
3894996
3893908
3894641
3894959
3894644
3894261
3893109
3894896
3894617
3894298
3893694
3894340
3893768
3894188
3893702
3893749
3894956
3893595