Tempus Open
Etusivu
Tilastot
Ennätys
Kilpailut
Uimarit
Seurat
Uimaliiton sivuille
Viking Line -uinnit
Paikkakunta: Turku Päivämäärä: 2019-02-09 Järjestäjä: Aurajoen Uinti ry Allas: 50 M
Laji
Kaikki
50m Vapaauinti
100m Vapaauinti
200m Vapaauinti
400m Vapaauinti
800m Vapaauinti
1500m Vapaauinti
50m Rintauinti
100m Rintauinti
200m Rintauinti
50m Selkäuinti
50m Perhosuinti
100m Perhosuinti
200m Perhosuinti
200m Sekauinti
400m Sekauinti
Sukupuoli
Miehet
Naiset
Kaikki
Seura
Kaikki
Helsingfors Simsällskap
Järvenpään Uintiklubi ry
Nummelan Kisaajat
Kouvolan Uimarit
Pihlavan Työväen Urheilijat
Porin Uimaseura
Raision Urheilijat
Rauman Uimaseura
Salon Uimarit
Someron Esa
TaTU Tampere
Åbo Simklubb
Uinti-Vakka
Vesihelmen Uimaseura
Nokian Pyry
Aurajoen Uinti Ry
Uimaseura Kaarina
Octopus Lohja
Uimaseura Kangasalan Kuohu
Gladius Kirkkonummi
Uinti Tampere
Loimaan Uimaseura
Nurmijärven Uinti
20
30
50
100
Nimi
Synt.
Seura
Laji
Aika
Fina Pisteet
Hilla-Maaria Juhola
Swimmer
2007
Porin Uimaseura
200m Sekauinti
03:11.17
287
Tomas Laine
Swimmer
2006
Åbo Simklubb
200m Sekauinti
03:11.38
211
Henrik Leinonen
Swimmer
2005
Uinti Tampere
200m Sekauinti
03:11.45
211
Matias Kotilainen
Swimmer
2006
Salon Uimarit
200m Sekauinti
03:12.14
208
Lila Niskala
Swimmer
2006
Uinti Tampere
200m Sekauinti
03:12.75
280
Luka Hirvonen
Swimmer
2006
Nokian Pyry
200m Sekauinti
03:13.58
204
Miisa Järvinen
Swimmer
2007
Aurajoen Uinti Ry
200m Sekauinti
03:13.81
275
Anton Passoja
Swimmer
2006
Nokian Pyry
200m Sekauinti
03:14.35
201
Veera Rantala
Swimmer
2006
Uinti Tampere
200m Sekauinti
03:15.24
269
Emma Haapanen
Swimmer
2006
Aurajoen Uinti Ry
200m Sekauinti
03:15.50
268
Roosa Junnila
Swimmer
2007
Aurajoen Uinti Ry
200m Sekauinti
03:16.23
265
Nella Pesonen
Swimmer
2006
Uinti Tampere
200m Sekauinti
03:16.45
264
Agnes Ruusumo
Swimmer
2007
Åbo Simklubb
200m Sekauinti
03:18.15
257
Tuomas Kallio
Swimmer
2005
TaTU Tampere
200m Sekauinti
03:18.55
189
Emma Nieminen
Swimmer
2005
Aurajoen Uinti Ry
200m Sekauinti
03:18.95
254
Romeo Manner
Swimmer
2008
Aurajoen Uinti Ry
200m Sekauinti
03:19.20
187
Kaapo Tuomainen
Swimmer
2008
Salon Uimarit
200m Sekauinti
03:19.58
186
Matias Seppä
Swimmer
2006
Åbo Simklubb
200m Sekauinti
03:20.73
183
Rahma Ezzat
Swimmer
2007
Aurajoen Uinti Ry
200m Sekauinti
03:21.21
246
Aava Kiuru
Swimmer
2004
Gladius Kirkkonummi
200m Sekauinti
03:21.21
246
<<
<
81
82
83
84
85
>
>>
3257152
3257656
3258547
3257427
3258559
3257956
3258177
3257933
3258583
3258085
3258173
3258613
3257785
3257542
3258062
3258122
3257410
3257769
3258128
3258362