Tempus Open
Etusivu
Tilastot
Ennätys
Kilpailut
Uimarit
Seurat
Uimaliiton sivuille
Viking Line - uinnit
Paikkakunta: Turku Päivämäärä: 2020-02-08 Järjestäjä: Aurajoen Uinti ry Allas: 50 M
Laji
Kaikki
50m Vapaauinti
100m Vapaauinti
400m Vapaauinti
800m Vapaauinti
1500m Vapaauinti
50m Rintauinti
100m Rintauinti
200m Rintauinti
50m Selkäuinti
50m Perhosuinti
100m Perhosuinti
200m Perhosuinti
200m Sekauinti
400m Sekauinti
Sukupuoli
Miehet
Naiset
Kaikki
Seura
Kaikki
Helsingfors Simsällskap
Nummelan Kisaajat
Tuusulan Uimaseura ry
Cetus Espoo
Kokkolan Uimaseura - Gamlakarleby Simsällskap
Pihlavan Työväen Urheilijat
Porin Uimaseura
Raision Urheilijat
Rauman Uimaseura
Salon Uimarit
Someron Esa
Åbo Simklubb
Uinti-Vakka
Vesihelmen Uimaseura
Laitilan Jyske
Nokian Pyry
Aurajoen Uinti Ry
Eura Swimming Team
Uimaseura Kaarina
Gladius Kirkkonummi
Hydra Platypus
Loimaan Uimaseura
Vanders
Nurmijärven Uinti
Swimming Team Rauma
20
30
50
100
Nimi
Synt.
Seura
Laji
Aika
Fina Pisteet
Leevi Suna
Swimmer
2008
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:45.34
98
Frans Friman
Swimmer
2011
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:45.54
96
Matias Holma
Swimmer
2011
Loimaan Uimaseura
50m Vapaauinti
00:45.57
96
Peppi Viljanen
Swimmer
2009
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:45.97
136
Kiira Rantanen
Swimmer
2010
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:46.27
133
Alex Ailio
Swimmer
2009
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:46.59
90
Ia Vesterlund
Swimmer
2008
Porin Uimaseura
50m Vapaauinti
00:46.63
130
Ella Ääri
Swimmer
2011
Uimaseura Kaarina
50m Vapaauinti
00:47.22
125
Viktor Hautala
Swimmer
2008
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:47.86
83
Venni Alho
Swimmer
2010
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:48.07
82
Veikka Kiukkonen
Swimmer
2009
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:48.19
81
Aino Rauta
Swimmer
2011
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:48.26
117
Nea Pippola
Swimmer
2010
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:48.75
114
Eino Kytöjoki
Swimmer
2010
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:49.13
77
Aatos Courtiol Lummaa
Swimmer
2010
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:49.68
74
Iida Korpi
Swimmer
2012
Uimaseura Kaarina
50m Vapaauinti
00:49.98
106
Olivia Vanne
Swimmer
2010
Salon Uimarit
50m Vapaauinti
00:50.52
102
Aino-Maria Laakso
Swimmer
2010
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:51.30
98
Verneri Mäkinen
Swimmer
2009
Åbo Simklubb
50m Vapaauinti
00:51.41
67
Matilda Kleimola
Swimmer
2009
Aurajoen Uinti Ry
50m Vapaauinti
00:53.25
87
<<
<
6
7
8
9
10
>
>>
3421127
3420877
3421681
3421528
3421070
3420844
3420726
3421603
3421258
3421196
3421308
3421079
3421443
3421342
3420858
3421572
3420830
3420956
3421014
3421311